Siz nasıl isterseniz.
Kullanıcı avatarı
gönderen GWYNBLEIDD
#49
Mobil platform için hazırladığınız oyunun çıkış tarihi hakkında bir şey söyleyebilmeniz mümkün mü?
Oyunun ana konusunu ve oynanışını da merak etmiyor değilim.
Kullanıcı avatarı
gönderen myasinay
#50
Selam,

Bildiğiniz gibi şuan üzerinde çalıştığımız iki proje var. Bunların biri 2D diğeri 3D ve ikisi de mobil platform için tasarlanıyor (aynı zamanda ikisine de web optimizasyonu yapmayı planlıyoruz).
Küçük bir sır vermek gerekirse esas projenin yanında mini proje olarak yürüttüğümüz 2D projemiz şuan Google Play'deki yerini aldı bile. :) Fakat eklenmesi ve düzeltilmesi gereken bir kaç nokta var hala. Bu nedenle duyurusunu yapmadık.
3D projemizi aslında Mart ayı içerisinde tamamlamayı planlıyorduk fakat her projede yaşanabilecek/yaşanan bazı aksaklıklardan ötürü ne yaparsak yapalım Nisan'dan öncesine yetişemeyecek gibi duruyor. Özetle kesin bir tarih vermek için erken.
Projelerin türüyle alakalı şimdilik açıklama yapmıyoruz. Çok yakında paylaşacağımız ekran görüntüsünden sonra türü de tahmin edilebilir bir hal alacaktır.
Projelerimize olan ilginiz ve ekibimize olan desteğiniz için teşekkür ederiz. =)

Dipnot: Forum kanallarında ekip dışından birinin açtığı ilk konuyu kutlarım. :)
Kullanıcı avatarı
gönderen myasinay
#65
Yüzdük yüzük, kuyruğa geldik diyebiliriz. Çok yakında, oyun hakkında yorumlarınızı okuyabilmek dileğiyle. Göstermiş olduğun ilgi için ayrıca teşekkürler, forumumuzun ilk üyesi, GWYNBLEIDD. : )
Kullanıcı avatarı
gönderen Gönüldaş
#107
Selamlar