Ekibimiz hakkında genel bilgiler.
Kullanıcı avatarı
gönderen Mathf Games
#6
Mustafa Can GERİS
Oyunlara olan ilgisi, onu zamanla oyun yapımını araştırmaya sürükledi. Edindiği bilgiler neticesinde kendisini 3 boyutlu modelleme alanında buldu.
Bir süre grafiklerden uzak kalmayı denediyse de asıl hedefi olan oyun yapımından vazgeçemeyip tekrar çalışmalara başladı. Bu süreçte yolu, takipçisi olduğu Mathf Games ile kesişti. Mathf bünyesinde kendini geliştirmeye devam ederken, bir yandan da lise hayatını sürdürüyor, dersleriyle cebelleşiyor, bolca RPG oynuyor.

Yasin AY
Bilgisayar oyunlarına olan merakı ve yerli oyunların geliştirilme süreçleri hakkında edindiği bilgiler neticesinde içini saran "oyun yapma" hevesiyle 2011 yılında "oyun sektörü" isimli ütopyaya adımını attı. İlk olarak iki boyutlu oyunlar geliştirdi ve oradan aldığı gazla, "BİLGİSAYAR, SEN Mİ BÜYÜKSUN BEN Mİ? SENİ YENECEĞĞM!" diyerek oyun programcısı olma yolunda radikal adımlar atmaya başladı. Zaman içerisinde katıldığı ekip ve projelerde gözlemlediği olayların sonucunda "Egonun hüküm sürdüğü bu diyarlardan baltamı da alır giderim." diyerek bir dönem yalnız "takılma" politikasını izledi. Hatasını fark edip egoist yaklaşımlardan tamamen arındırılmış bir ekip kurma çabasına giriştiğinde takvimler Şubat 2013'ü gösteriyordu.