Kurallara uyalım, uymayanları zaten uyarırsınız. :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Mathf Games
#1
1. Aşağıdaki kurallar Mathf Games Forum kurallarıdır. Foruma üye olmuş kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar. Forum yönetimi bu kurallarda değişikliğe gidebilir ve bu değişiklikler hemen geçerlidir.
2. Forum içerisinde T.C. kanunlarınca suç sayılacak mesajlar atmak yasaktır.
3. Mathf Games Forum içerisinde diğer kullanıcıları veya forum dışında bir şahsı alçaltıcı yazılar yazmak, dil, din, ırk, mezhep ayrımı yapan veya bunlara herhangi bir şekilde hakaret eden içerikli iletiler yazmak yasaktır.
4. Mathf Games Forumları içerisinde siyasi ve dini içerikli yazı yazılması, siyasi veya dini propaganda yapılması yasaktır.
5. Din, politika, örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler, işaretler kullanıcı resmi olarak kullanılamaz.
6. Küfürlü, argo kabul edilen, tehdit edici ve nefret içeren iletiler girilmesi yasaktır.
7. Telif hakkı ihlali içeren, korsan oyun, program, mp3, film vb. içeriklerin paylaşılması yasaktır.
8. Virüs, trojan gibi zararlı uygulamaları içeren dosyaların paylaşılması yasaktır.
9. Forum içerisinde hiçbir şekilde pornografik içerik veya resim kullanılamaz.
10. Yukarıdaki kuralları ihlal eden konular, iletiler veya kullanıcılar arası özel mesajlar uyarı olmaksızın kaldırılacak, kullanıcıları forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.
11. Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa forumdan uzaklaştırılırlar.
12. Kullanıcıların birden fazla hesap açıp her birini aktif olarak kullanmaları yasaktır.
13. Bir başka sitenin reklamını yapan yazılar girmek yasaktır.
14. Konu açmadan önce uygun bölümü bulmak üyenin sorumluluğundadır. Uygun bölüme açılmayan konular yönetim tarafından kaldırılır veya uygun bölüme taşınır.
15. Forum kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle silinen bir konu geri döndürülmez.
16. Forum içerisinde kilitlenmiş veya silinmiş bir konu hakkında konuya neden yaptırım uygulandığına dair başka bir konu açılamaz.
17. Kişisel tartışmaların yaşandığı konular kapatılacaktır. Bu tartışmalar başka bir konu içerisinde devam ettirilemez ya da yeni bir konu açılamaz. Aksi halde bunu gerçekleştiren kullanıcılar uzaklaştırma cezası alacaktır.
18. Kilitlenmiş bir konu forum yönetimince aksi bir karar alınmadıkça kilitli kalacaktır. Kullanıcılar konunun açılmasını için taleplerini forum yönetimine iletebilirler.
19. Kişilerin onayı olmadan fotoğraflarını yayınlamak gibi özel hayatın gizliliğini ihlal eden konular açmak, iletiler girmek yasaktır.
20. Forum yönetiminde bulunan kişiler ile ilgili ya da forum yönetiminin verdiği kararlar ile ilgili şikâyetlerinizi özel mesaj yoluyla adminlere veya geliştirici takımına iletebilirsiniz.
21. Forum hakkındaki önerilerinizi bu konuya özel konu içerisinde paylaşabilirsiniz.
22. Konu başlıkları içeriğini doğru bir şekilde açıklayan bir ifadeye sahip olmalıdır. GM, Yönetim, Yardım, Acil, Lütfen vb. hitaplarla başlayan konular uyarı yapılmaksızın silinecektir.
23. Sürekli aynı mesajın veya konunun tekrarlanması yasaktır.
24. Forum’da artarda mesaj atmak(flood) yasaktır. Forum üyeleri eğer kendilerinden sonra bir yazı yazılmadıysa iletilerinin “DÜZENLE” seçeneğini kullanmalıdır.
25. Mathf Games forum üyelerinin, yönetim üyeleri ile forum özel mesajları ile yapacağı her türlü mesajlaşma resmiyet taşımaz, kanıt kabul edilemez.
myasinay bunu beğendi